Tanie podróżowanie – sztuka podróżowania
Październik 10, 2017
Show all

Gdy kochasz podróżować

Gdy kochasz podróżować

Pierwsze, co przychodzi na myśl – że mapa. To, co wyjaśnia, jak to niskim poziomie i atrakcyjne ceny dla pasażerów? W rzeczywistości, wszystko jest proste: koszty podróży firmy, nic, z wyjątkiem stawki i opłaty nie są wliczone w cenę. Za każdą dodatkową usługę trzeba. Mówimy o jedzeniu na pokładzie, przyspieszonej rejestracji, niosąc swój bagaż lub zmiany daty wylotu. Jednak te odcienie na popularność tanich linii lotniczych nie przyznaje. Dziś ich przedstawicielstwa w wielu krajach na całym świecie.

Najbardziej popularne przewozy

Najbardziej popularne przewozyTe tanich linii lotniczych aktywnie przyjąć doświadczenia, aby obniżyć koszt lotu od siebie, i wypracować nowe strategie w celu zmniejszenia kosztów taryfy. Jeszcze jedna cecha Niska Cena rezerwacja biletów lotniczych. To było zrobione po to, aby uniknąć dodatkowych kosztów pasażerów, które występują w przypadku płatności usługi rezerwacji biletów lotniczych. Ale poziom komfortu redukcji taryf nie cierpi.

Niski firmy – to wybór osób, które są ważne dla krótki czas być w punkcie B, tak jak on spędził minimalna ilość, bo w niedzielę z takich misji może być kilka. Wszystkie dodatkowe pasażerskich oddzielnie. Tak więc, przyniósł z bezpłatnego bagażu podręcznego, można, tylko jeśli waga i wymiary nie przekraczają dopuszczalne granice. Niektóre tanich przewoźników również odróżnić bagaż rozmiar (mały, duży). Tak więc, jeśli twój bagaż został uznany jako główny, trzeba będzie zapłacić około 10 euro. Czasami w jednym miejscu za bagaż będzie musiał zapłacić około 20 milionów euro. Cóż jednak! Te kwoty działa tylko w przypadku dokonywania płatności w, na lotnisku, usługi te będą kosztować więcej, niż 50%.

Należy również pamiętać, że mapa cena firma jest nieodwracalne, i pod warunkiem natychmiastowego zadośćuczynienia. Zmiana daty, jeśli to konieczne, można sukcesu. A jeśli firma i udostępnia taką usługę, to nie zrobi bez dodatkowych opłat. Dlatego lepiej zapłacić za pomocą przelewu bankowego na mapie, aby wygrać około jeden dzień, aby pomyśleć o dacie.

Ile może kosztować transport ?

Ile może kosztować transport ?Należy pamiętać, że biznes-klasy w niskich kosztach nie jest obecny, bilety, wydane przez pasażerów bez wskazania miejsca. Jeśli wartość, gdzie usiąść, aby lepiej na lotnisko z wyprzedzeniem i rejestracji odbywać się jednym z pierwszych. Niektóre firmy pozwalają tworzenia kopii zapasowych wspólne miejsca, z miejscem do umieszczenia nóg (za dodatkową opłatą).

Nie oczekuję żadnych bezpłatne posiłki i napoje. Zazwyczaj powietrzne terminale w celu oszczędzania firma wybrać na odległość, co pociąga za sobą dodatkowe koszty dla transmisji. Jak by nie było, obejmuje wszystkie priorytety, i nadal można zaoszczędzić pieniądze na bieżąco, jeśli komfort jest na pierwszym miejscu.

Nie trać czasu na refleksje na temat bagażu, dlatego, że decyduje się na bieżąco, tak, że pomysły są realizowane w części, nie wiele wahań logika zajmuje się „strategicznymi zagadnieniami” podróże, więc będzie w odpowiednim czasie przygotować karty, zapasy wody i wygodne ubranie i buty do podróży.

No i w ogóle, dlaczego trzeba wykluczyć opcji, gdy praca może być na podróże służbowe. Jako oficjalnej zupełnie inny, ktoś w Rosji, kto, ktoś nie ma kilku tygodni, ktoś idzie na kilka miesięcy. Sobie wybieramy pracę. Kto uważa, że trzeba przez całą dobę w domu, czyli na oficjalnej jest przeciwwskazane. Ja osobiście bardzo długo iść nie mógł, ale za 1-2 miesiące całkowicie, to doskonale wpisuje się w moje życie zasady, plus ja nie uważam, że kobieta powinna być non-stop razem.

Komentarze są wyłączone.