Tanie podróżowanie – sztuka podróżowania
Październik 10, 2017
Urlop wypoczynkowy w małżeństwie
Listopad 23, 2017
Show all

Pasja podróżowania

Przypomnijcie sobie, odchodzi na wyprawę na pół roku, a może i więcej. I tak przez całe życie. Wybrał taką pracę, a jego żona wybrała jego, niezależnie od wydarzeń. Dla większości, najprawdopodobniej, ta opcja nie poszedł, ale kto powiedział, że zawsze trzeba robić wszystko, jak większość robi? Wiesz, tak-to, że jeśli praca ulubiona, to jakoś nie koreluje ze wszystkimi innymi.

Przerwa w pracy

Przerwa w pracyMoże praca musi być zły, tyle ciężka, że wygląda z zewnątrz, tak, że człowiek cierpi, ale dla rodziny orka. Wtedy to będzie społecznie. A kiedy działa, na przykład, to przynajmniej siedzieć na dachu i napić się (powrót do początku postu i zdjęcia), a przy tym wszyscy kochają (podróże, zbieranie informacji), to wygląda, jakby nie pracuje w ogóle, a reszta (o tym post). Nikt nie widzi na tym zdjęciu, że byłem, zrobiłem zdjęcia, prawie nie haustem wypił napój i uciekł zbierać użytkownik dalej.

I dobre non-stop na 2 miesiące, jestem pewien, nie dla każdego. Biorąc pod uwagę, że od niego jeszcze to trzeba jakoś wycisnąć pieniądze, a to mnóstwo analiz, badań, znajomych, problemy techniczne ze stroną, kontrola i tak dalej. To, co robisz między podróżami po sześć miesięcy lub wieczór-noc w hotelu, za kulisami. Nie, ja nie narzekam na pracę, jest piękna, ale wciąż na amatora.

Ale to jest temat na osobny post, że i. Prawdopodobnie, gdyby to było takie proste, to wszyscy by tak zarabiali. I znowu, widzisz, ja nie mogę na każdej fotografii pisać długie wyjaśnienie i mówi wszystko, obraz, piękny obraz straci wszelki sens. Nie, oczywiście, mógłbym zatrudnić copywriterów, których możecie następnie zmienić wszystko tak, jakbym to wszystko widział i próbował, ale to nie w porządku, moim zdaniem, biorąc pod uwagę, że ja ich, jak prawa autorskie. Takich stron z i tak wystarczająco dużo w sieci. Ponadto, jest to mój zarobek, mój biznes, w który ja wiele lat, nie mogę go tak po prostu. Tylko „cicho”, o tym,. Zazwyczaj nikomu nie mówią, jakby to wszystko naprawdę się dzieje.

Odskocznia od codzienności

Odskocznia od codziennościZ drugiej strony, jeśli praca była w bardziej spokojnym rytmie, co to zmienia? W rzeczywistości liczy się tylko pieniądze spalin. Osobiście gra okrutny żart Jeszcze nie przyszedł na to przedstawienie, że kiedy piszesz coś do publiczności, a przy tym piszesz coś osobistego, to zawsze będzie brane pod uwagę. To jest, gdy widzisz w zdjęcia niektóre anonima, które kładzie się w swoim już od kilku lat, ale przy tym nie pisze, kim on jest i co on, to i problemów nie ma żadnych.

Ale konieczne jest, aby dowiedzieć się czegoś o nim, wszystkie teksty będą czytać przez pryzmat tego osobistego. I w tym przypadku komentatorzy całkowicie zapomnieć o tym, że autor może powiedzieć, że nie wszystkie, lub, na przykład, najpierw jedną, a następnie zatrzyma się. Ostatnia — to moja sprawa, ja jakoś stał się rzadko coś o osobistym pisać i poszedł w informacyjnej składniku, bo to przynosi więcej korzyści ludziom, a w końcu i pieniędzy. I okazało się, że tych czytelników, którzy znają mnie od dawna, mimowolnie pojawiają się pytania, a wyjaśnienia nie (postów nie piszę).

Szczerze mówiąc, teraz o osobistym pisze, po prostu nie mają czasu. Najbardziej w portalach i na tak, okazuje się, że to osobiste treści, jak u Anonima idzie, jak ta spojrzeć na zdjęcie. Bo jeśli to zrobić dla publiczności, która mnie zna, że trzeba wiele wyjaśniać. Cały post piszę. Że, w rzeczywistości, w końcu zrobił. Przy tym, ja rozumiem, że temat na podróże służbowe bardzo rzadki, mało kto jeździ, ogląda zabytki, hotele i bary, i zarabia na tym. I najlepiej, ta sprawa w ogóle nie dotyczy, a to oznacza, że nie leczy moją sytuację. Zgadzam się, łatwiej po prostu napisać: „chłopaki, gdy jesteś tam, siedząc zimą w Moskwie, w Tajlandii lato i na dachu.

Komentarze są wyłączone.