Tanie podróżowanie – sztuka podróżowania

Gdy kochasz podróżować
Gdy kochasz podróżować
Październik 10, 2017
Pasja podróżowania
Październik 13, 2017
Show all

Tanie podróżowanie – sztuka podróżowania

Podróże wydają się być zupełnie niemożliwe do wyobrażenia, jeśli obawiamy się obcych, a świat można łatwo odwiedzić – przy bardzo małym budżecie – czyniąc to zupełnie przeciwieństwem porady rodziców. (Z wyjątkiem ulicy, musisz zawsze być ostrożnym). Ale nie rzucają rodziców, powinno być inteligentne i wiedzieć, co robisz. To zależy od nas, czy zdecydujemy się ukryć w jakimś rogu, czy też wejść w ten wielki świat pełen niebezpieczeństw i żyć pełnym płucem. Niebezpieczeństwo leży na każdym kroku, a nie tylko w białym świecie.

Czy podróżujesz? Nie masz pieniędzy?

Czy podróżujesz? Nie masz pieniędzy?Teraz zapomnijmy o świętym rodzicom. To nie ma znaczenia! Nie będziesz pierwsza, ani ostatnia osoba, która na narty dookoła świata bez pieniędzy. Taki styl podróży wymaga ogromnej ilości powściągliwości od pociechy, wiary w wszechświat i innych ludzi, odrzucenia wstydu i znacznej ilości zaradności. Jeśli się powiedzie, wynik jest niezwykle satysfakcjonujący.

Na początek musimy rozważyć błędne koło pracy, czasu i pieniędzy. Żeby żyć, potrzebujemy pieniędzy. A żeby zarobić pieniądze, pracujemy. I aby mieć stałą pracę, mieszkamy w jednym miejscu i wydamy pieniądze, aby tam mieszkać. Rzadko mamy wystarczająco dużo pieniędzy na częste podróże, a czas jest ograniczony, więc potrzebujemy dużo przygotowań do podróży, ścisłego przestrzegania planu i wystarczającego budżetu.

Wyobraźmy sobie, jak wyjść z tego błędnego koła. Przestańmy pracować dla pieniędzy. Nie jesteśmy przywiązani do jednego miejsca. Nagle mamy ogromną wolność i cały czas na świecie. Jeśli teraz zgodzisz się z pomysłem, że podróżujesz bez pieniędzy – nic nie powstrzyma cię od swoich marzeń! Nie ma wolnego obiadu ani bezpłatnych wycieczek, niezależnie od roszczeń.

Tania marszruta podróży jest prosta

Tania marszruta podróży jest prostaSpędzasz mniej pieniędzy na drodze, poznajesz cel więcej. Podobne są takie same dosłownie wszędzie na świecie i jest całkowicie nieobecne tam, gdzie wybierasz się, jeśli wybierzesz takie zakwaterowanie. Spotkaliśmy najciekawszych ludzi na innych kanapach, zakłócając hostele i pensjonaty. Podobnie jest z transportem – pociągi zatrzymujące się i pociągi trzeciego stopnia są przyjaciółmi z podróżnikami z najbardziej niesamowitych części świata.

Obecnie główne ulice stolicy wyglądają identycznie – osiedlają się w osadach, które jeszcze nie słyszano o globalizacji. Tanie przepisy podróży nie są proste, ponieważ tanie wycieczki nie zawsze muszą być tanie. Mogą być definiowane jako bezpłatne przejazdy, w których nie jesteś głupcem w pewnym układzie, gdzie prowadzi przewodnik, w którym chce powiedzieć, co chce i tym podobne. Internet dokonał rewolucji w pornografii i podróży, ale teraz mówimy o podróży. Nigdy łatwiej było znaleźć tani bilet, zakwaterowanie, intercity, ludzi na spotkania towarzyskie w krótkim czasie, a prawie wszystko, co podróżny mógłby zainteresować o celu.

Nawet jeśli wszystko okaże się tanie, jest czyste. Wszakże konwencjonalne tryby podróży są mniej korzystne dla systemu. To zbyt dużo czasu, aby wyjść w pokoje i różne niepotrzebne „wycieczki”, a my staramy się unikać i używać go w każdej chwili, aby zobaczyć coś ciekawego, a to często nie istnieje nawet w broszurach. Podróż jest procedurą, a turystyka jest punktem A i punktem B. Co ktoś mądrze powiedział: Podróżnik spotyka ludzi i turystów catering. Myślę, że ludzie powinni podróżować, aby zobaczyć coś innego. Tak, cele powinny być różne od tego, co mamy przed naszymi nosami. Otwieram lub powiększ mapę, wyjdź, spójrz na współrzędne i proponuję.

Potem następuje proces wykrywania różnych faktów: jeśli góra – jest linia / żaden pośredni, jest droga / żaden sposób; Jeśli miasto – przyjazd, który przyjeżdża, gdzie spać i dlatego nie może być tańsze.

Komentarze są wyłączone.