Pasja podróżowania
Październik 13, 2017
Show all

Urlop wypoczynkowy w małżeństwie

Po ślubie, będzie wiele rzeczy do zrobienia: urlop wypoczynkowy zorganizować dom, dokumentów, zawieranie i, oczywiście, to miodowy miesiąc! Warto zbadać, jak zrobić, aby zapisać lub ponownie wykorzystać swój strój noviao może ktoś chce odświeżyć swoją stronę-dla nowożeńców i to sformułować swoje zaproszenia ślubne. A co z odpocząć i spędzić czas w spokoju, odpoczynku i wymiany poglądów na temat miłości?Do tego wszystkiego trzeba zasłużony odpoczynek. Jeśli ktoś z was lub oboje są pracujący na własny rachunek osoby powinny znać swoje prawa i wiedzieć, jak uzyskać zasiłek za urlop wypoczynkowy na wesele.

urlop wypoczynkowy
Czy mają prawo do urlopu wypoczynkowego w małżeństwie?

Za wyjątkiem tego, że należą do jakiejś sferze zawodowej że to spojrzeć, prawa Meksyku nie obligują firmy do zapewnienia swoim pracownikom rozdzielczość osiedle małżeństwa. Niemniej jednak, niektóre firmy biorą pod uwagę te wydarzenia i dają kilka wolnych dni. W niektórych przypadkach przepisy te pojawiają się w kontrakty pracowników, którzy powinni zapoznać się z przepisami wewnętrznymi jego pracy. Muszą być gotowi, że poinformowanie o obowiązkach, świadczeń i procedur, co konkurować.Mogą również uczestniczyć w dział kadr twojej firmy i podnieść jego status. Jednak zawsze lepiej będzie uprzedniej konsultacji z bezpośrednią odpowiedzialność. Komunikując się ze swoim szefem, można regulować ilość dni, ich wykresy, datę wezwania, lub, w przypadku, urlop wypoczynkowy gdy nie jest możliwe w inny sposób, mogą kontrolować kilka wolnych dni bez wynagrodzenia.

Ponadto, biorąc pod uwagę urlop wypoczynkowy odpowiedź, i związki, które regularnie mają z ich przełożonymi, będą wiedzieć, jeśli jest to wygodne zaprosić ich na ślub… lub nie. Pamiętaj, że na Weselach.com.mx znajdziesz wskazówki, aby wspierać organizacje wesela swojej pracy. Zarządza dobrze swój czas, i można spędzić wiele godzin, trzeba obejrzeć zdjęcia suknie ślubne bez desvelarte.Ale urlop wypoczynkowy w pracy nie byłoby gwarantowane są prawa, które powinieneś wiedzieć. W SAR (System Oszczędności na Emeryturę) gwarantuje, że pracownicy, którzy są zarejestrowani w MISO i ISSTE mogą usunąć równoważne 30 dni ogólnej płacy minimalnej, obowiązującej w Meksyku w dniu ślubu.

Ponadto, jeśli oszczędzasz dobrowolnie, masz prawo do dysponowania pieniędzmi, które wykonałeś, dwa miesiące po pierwszej transmisji konta. Te pieniądze można wykorzystać, aby tort weselny, elegancki, sukienka, bardzo, centralne do ślubu gospodarczych i oryginalne… Można zrobić ten proces z Banku lub bezpośrednio w placówce ochrony socjalnej, pertenezcas. W przypadku MISO, istnieją pewne wymagania dotyczące Pomocy dla Wydatków na Małżeństwo; przyjmuje do wiadomości:

1. Tylko on może skorzystać z tego prawa tylko raz w życiu; tak więc, jeśli ci około ponownego małżeństwa, nie będzie mógł ponownie stać się odbiorcą tego świadczenia.
2. Trzeba nie mniej niż 150 tygodni, obrocie, licząc od 1 lipca 1997 roku-Data, w którym weszła w życie to postanowienie.
3. Konto musi mieć wystarczająco dużo środków, aby pokryć usunąć.
4. Jak wynik, wynik powyżej, jak ubezpieczenia, powinny być w mocy.
5. To być zaktualizowany Sprawy i Osobowości Pracownika.

Korzystanie z tego świadczenia-to jest ich prawo, więc nie należy urlop wypoczynkowy się wahać się skontaktować w razie potrzeby. Nie zostały zahamowane tygodni składki z konta i jak finansowana jest ta wypłata jest społeczny wkład, który wnosi do Rządu Federalnego na rachunek indywidualnego cotizante. W przypadku, gdy nie są one stowarzyszone na Ubezpieczenie Społeczne, mogą zawrzeć w liczbie powyżej w ramach instytucji. Zdejmowanie małżeństwa, są gwarantowane, choć każdej procedury).

Komentarze są wyłączone.